Profesyonellik, tecrübe ve kaliteyi size bir arada sunan Ezel Nakliyat, Küçükçekmece evden eve nakliyat işlerinizde memnuniyet düzeyi yüksek hizmetleriyle size özel çözümler sunmaktadır.

Küçükçekmece nakliyat sektöründe aradığınız nitelikli hizmeti bulabileceğiniz firmamız, uzun yıllar nakliyat sektöründe faaliyet göstermesinin avantajlarını müşterilerine yansıtmaktadır. Hassasiyet gerektiren tüm işlerde önemli olan tecrübeyi, profesyonel taşımacılık teknikleri ile bütünleştirerek, sizlerin memnuniyetini hedefliyoruz.

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetleri.

Asansörlü Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Teknolojinin nakliyat sektörüne kattığı önemli bir değer olan nakliye asansörleri ile eşyalarınız, daha pratik ve sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Her zaman yeniliklere açık bir anlayışla hizmetlerimiz arasına dahil ettiğimiz dış cephe asansörleri ile sizlere hizmet vermekten, büyük mutluluk duyarız.

Sigortalı Küçükçekmece Nakliyat Hizmeti

Hizmette sınır tanımayan Ezel Nakliyat, her zaman nakliyat sektörünün öncüsü olma gayreti içerisinde olmuştur. Bu bağlamda sigortalı nakliyat hizmetinin de öncülerinden olan firmamız, eşyalarınızın sigorta güvencesi altında nakliye edilmesini sağlamaktadır.

Üstelik nakliyat sigortası için sizden ek ücret talebinde bulunmayıp, nakliye sigortası ücretini firma olarak kendimiz karşılamaktayız.

Küçükçekmece Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Sigortalı ve asansörlü Küçükçekmece şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz gibi, klasik taşımacılık yöntemleri ile de, eşyalarınızı taşıyoruz. Küçükçekmece şehirler arası nakliyat hizmeti kapsamında, sadece ev taşımacılığı değil aynı zamanda kurumsal nakliyat hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tüm özel sektör ve kamu kuruluşları için verdiğimiz kurumsal taşımacılık hizmeti, parça eşya taşımacılığı içinde geçerlidir.

Ezel evden eve nakliyat küçükçekmece bölgesinde hizmetinizdedir.

Eşya Ambalajlama ve Montajını Dert Etmeyin

Sizlerin memnuniyeti için çok uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz eşya ambalajlama ve montajı hizmetleri, profesyonel çalışanlarımız tarafından kaliteli malzemeler ve amacına uygun el aletleri kullanılarak yapılmaktadır.

Eşyalarınızın sökümü ve montajı esnasında amatör müdahaleler neticesinde bozulmaması için, eşya sökümü ve montajı hizmeti alabilirsiniz. Eşya ambalajlama hizmetimizle ise, eşyalarınızı nakliyat için en uygun konuma getirmekteyiz. Ambalajlama işlemlerinde kullandığımız tüm malzemeler, kaliteli darbe emici malzemelerden oluşmaktadır.

Stressiz Bir Nakliyat İçin Bizi Tercih Edin

Yıllara dayalı firma güvencesinin yanı sıra sigortalı nakliyat hizmeti veren Ezel Nakliyat, tüm Küçükçekmece evden eve nakliyat işlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayacak alt yapıya sahiptir. Stressiz bir nakliyat süreci yaşamak ve eşyalarınızı hasar görmeden teslim almak istiyorsanız, hemen Ezel Nakliyat müşteri destek hattını arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

4 Yorum

  • Cihan Ünlü

    Sanırım 6 ay önceydi sizden aldığım hizmetten gerçekten çok memnun kaldım. Çalışanlarınız çok ahlaklı kişiler ve işlerine önem veriyorlar. İş anlaşmasında da sizin gösterdiğiniz güler yüz ve misafir perverliğe hayran kaldım.

  • İsmail Orhan

    2 ay önce anlaştım.Arkadaşlar gereken her şeyi sorunsuz şekilde yerine getirdi.Tüm ezel evden eve nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim.

  • EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF FORMU

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir