Eşya depolama işi son yıllarda yoğun olarak nakliyat şirketleri tarafından yapıldığı belirtilen bir iş olması sebebi ile öncelikle nakliyat hizmeti dışında çok bağımsız ve farklı bir iş sahası olduğunun bilinmesi gerekmektedir.  Eşya depolama işi, her şeyden önce kurumsal ve resmi olarak bu işi yapan ve depo alanı resmiyet’de var olan şirketler aracılığıyla alınması gereken bir hizmettir.  Yıldırım nakliyat olarak sizlere eşya depolama ihtiyaçlarınızda ışık tutacak bir kaç bilgi paylaşmak isteriz .

Güvenilir Eşya Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti veren nakliyat firması hazır olmalıdır.Öncelikle depolamak istenen eşyanın analiz işlemi ve teslim alma aşamasını müşteri ile teyitleşip eşya tutanağı hazırlayarak bu işlemi yapmalı ve eşyalarınızın tek tek listelenmiş olduğu bu evrakı karşılıklı imzalanacak.Eşyanın alım ve teslimat günü müşteri talebine göre bazı alınıp şeffaf ve net bir şekilde bulundurulmalı,ve bu listeyi firma kaşeli imzalı şekilde müşteriye sunmak durumundadır.  Bu konu önemli ve hassas bir durumdur. Bu işlemin yapılması hem depolama firması hemde eşya depolama hizmeti alan müşteri arasında güven köprüsünü kuracak bir konudur.

Eşya Depolamanın Detayları

Eşya depolama ihtiyaçlarınızda kurumsal ve resmi depo sahası olan nakliyat şirketleri ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır. Piyasada aracı ve komisyoncular aracılığında bu hizmeti almamaya özen göstermelisiniz. Daha sonrasında eşyanızı alma döneminde, muhatap bulma durumunuz zorlaşabilir. Bu nedenle bu konu çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. Eşya depolama ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel ve sorunsuz hizmet alabilmeniz adına;bilgi amaçlı paylaşım yaptığımız bu konularda,titiz davrandığınızda herhangi bir sorun yaşamazsınız.
Eşyalarınızın özenle depolanması eşya sağlığı açısından oldukça önemlidir.Sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.Süreç içerisinde yaşayacağız aksaklıklar;firmamız tarafından en kısa sürede giderilmektedir.Eşyalarınızın depolanma süresince gelebileceği tüm zararlara karşı;garanti ve sigorta kapsamında olduğunu belirtmek isteriz.Ezel Nakliyat ailesi olarak sizler için depolama sürecimizde, ekip arkadaşlarımıza göstermiş olduğunuz yardımlar için teşekkür ederiz.Bizim için fazlasıyla değerlisiniz.

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF FORMU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir