Bağcılar evden eve nakliyat işlerinde güvenilirliği ve profesyonel hizmet anlayışı ile en fazla tercih edilen firmaların başında gelen Ezel nakliyat, yine kadar edinmiş olduğu bilgi ve birikimle hizmet vermeye devam etmektedir.

Nakliyat işleri her ne kadar basit gibi gözükse de, profesyonellik ve iş ahlakı gerektiren bir sektördür. Özellikle evden eve taşımacılık bazı durumlarda aile ile iç içe olmayı gerektirdiği için, çalışan personelin iş ahlakı büyük önem taşımaktadır. Ezel nakliyat olarak bizde bu konuda büyük bir hassasiyet taşıyarak, istihdam ettiğimiz çalışanlarımızı seçerken çok ince eleyip sık dokuyoruz.

Çalışanlarımıza dikkat ettiğimiz gibi yaptığımız işin de kaliteli olmasına özen göstermemiz sebebiyle, bölgenin en fazla tercih edilen nakliye firması olduk.

Sigortalı Bağcılar Nakliyat

Sizlere her zaman en iyisini sunmak, bizim için bir vazife niteliği taşımaktadır. Bu yüzden daha kaliteli hizmet vermek için sunduğumuz hizmetler arasındaki sigortalı Bağcılar nakliyat hizmeti, eşyalarınızın güvence altına alınmasını sağlayan bir hizmettir.

Eşyalar taşınmaya başlamadan önce, her türlü hasar ve kayba karşı sigorta altına alınır. Eşya sigortası hizmetimiz için, siz değerli müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmeyip sigorta ücretini kendimiz karşılıyoruz.

Asansörlü Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Dış cephede kullandığımız modüler Ofis Taşımacılığı asansörleri ile, özellikle yüksek binalarda eşyalarınızın aracımıza doğrudan indirilmesini sağlayarak güvenli bir taşıma sunuyoruz. Bu taşıma hizmetinde bina içerisinden hiç bir eşyanın taşınmayacak olması, eşyalarınızın hasar görmemesi ve komşularınızın rahatsız olmaması için önemli bir avantajdır.

İnsan gücüne dayalı klasik taşımacılık yöntemine göre fiyat farkı bulunsa da, pratik ve güvenli bir taşımacılık yöntemi olduğu için son zamanlarda tercih edilmektedir. Asansörlü Bağcılar nakliyat hizmetimiz, eşyaların pratik ve sorunsuz şekilde taşınmasını sağlayan bir hizmettir. Sektörümüz her ne kadar kaba iş grubunda yer alsa da, Ezel nakliyat olarak sektörle alakalı teknolojik gelişmeleri daima yakından takip ediyoruz.

Bağcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Ezel nakliyat olarak, Bağcılar ve çevresinde verdiğimiz kaliteli nakliyat hizmetini Bağcılar şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz için de büyük bir hassasiyetle vermekteyiz. Türkiye’nin 81 iline yönelik yaptığımız taşımacılık, yine nakliyat sigortası kapsamında sorunsuz ve zamanında yapılmaktadır.

Bağcılar evden eve nakliyat işlerinizin dışında, verdiğimiz diğer hizmetler şunlardır.

 • Bağcılar ofis taşımacılığı
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Banka, okul ve hastane gibi tüm kurumsal nakliyat işleri
 • Eşya ambalajlama işleri
 • Eşyaların sökülmesi ve yeni yerlerine montaj edilmesi
 • Eşya depolama hizmeti
 • Nakliye aracı ihtiyaçlarınıza özel çözümler

Gibi farklı birçok hizmeti, Ezel nakliyat bünyesinde bulmanız mümkündür. Tüm işlerinize kaliteli çözümler arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum

 • AffiliateLabz

  Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

 • EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF FORMU

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir