Altunizade evden eve nakliyat işleriniz için, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet veren nakliyat firması arayışınıza son veriyoruz. Altunizade nakliyat sektörünün en tercih edilir ve güvenilir firmalardan arasındaki Ezel nakliyat, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sigortalı nakliyat güvencesi ile alabileceğiniz bir firmadır.

Daima en iyi hizmeti sunma gayreti ile hareket eden firmamız, Altunizade şehir içi taşımacılık dışında, Altunizade şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde de, profesyonel çözümler sunmaktadır. Evden eve nakliye işlerinin yanı sıra, tüm kurumsal firma nakliye işlerinizde de kaliteli hizmet arıyorsanız Ezel nakliyatla tanışmanızı, tavsiye ederiz.

Altunizade Profesyonel Nakliye Çözümleri

Asansörlü Altunizade Evden Eve Nakliyat

Pratik taşımacılık yöntemlerinin başında gelen ve son yılların oldukça popüler olan taşıma teknikleri arasındaki asansörlü nakliyat hizmetini, uygun fiyatlarla firmamızdan alabilirsiniz.

Her zaman sektöründe öncü olmayı kendine ilke edinen Ezel nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmeti ile de işlerinizin hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Sigortalı Altunizade Nakliyat Hizmeti

Güvenilirlik ve güvence, ticaretin olmazsa olmaz kuralları arasındadır. Firma güvenilirliğini yılların tecrübesi ile defalarca ispat etmiş Ezel nakliyat, aynı zamanda eşyaların güvence altında nakliye edilmesini sağlamaktadır. Üstelik sizlerin memnuniyetini sağlamak üzere vermiş olduğumuz nakliyat sigortası hizmeti, tamamen ücretsizdir.

Firmamızdan hizmet almanız durumunda, eşyalarınız ücretsiz olarak sigorta yapılmaktadır. Bu sigorta sadece nakliye süresi boyunca geçerli olup, herhangi bir sorun karşısında zararınızın giderilmesi imkân vermektedir.

Eşyalarınızı En Emniyetli Şekilde Paketliyoruz.
Güvenilir Eşya Paketleme

Altunizade Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetlerinde profesyonel çözümler sunduğumuz gibi, Altunizade şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde de tecrübe ve profesyonelliği bir arada sunuyoruz. Sadece yıllar içerisinde aktif olarak kazanılabilecek bir değer olan tecrübe, alacağınız hizmetin kalitesi ile de doğru orantılıdır. Uzun yıllar boyunca şehir içi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe emek vermiş yönetim ve çalışan kadrosu ile büyük bir birikime sahip olan Ezel nakliyat, aradığınız nitelikli hizmeti fazlasıyla bulabileceğiniz bir firmadır.

Kurumsal Firmalara Özel Nakliyat Çözümleri

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en fazla tercih edilen firmalardan biri olan Ezel taşımacılık, kurumsal nakliyat işlerinde de tercih edilmektedir. Bu kapsamda gerek şehir içi ve gerekse şehirler arası kurumsal nakliyat işleriniz için, ciddi çözümler arıyorsanız Ezel nakliyatla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetine dayalı Altunizade evden eve nakliyat ve kurumsal taşımacılık işleriniz için, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Çözüm Ortağınız.

Altunizade Bilgi

Altunizade Mahallesi, 19.yy’ın 2.yarısında Altunizade İsmail Zühdi Paşa tarafından yaptırılmıştır. İsmail Zühdi Paşa semtin camisini 1866 da inşa ettirmiştir. Camii’nin minaresinde ve kubbesinde bulunan altın hilaller Altunizade’den Kırım savaşına gidenlerin anısı üzerine sultan tarafından semte hediye edilmiştir. Altunizade 19. yy sonunda Küçük Çamlıca’nın mesire yeri olması üzerine yol üzerinde kaldığı için hareketlenmişitr. Bu dönemde Kalfayan manastır ve yetimhanesi semtin sınırıdır. 1898 yılında semte Arnavutluk’tan gelen Kuka ailesi semtin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Ayrıca semtte doğmuş ve yaşamış ünlüler arasında Selahattin Taşpınar, Nazım Hikmet bulunmaktadır.Mahallenin ismi, günümüzde İstanbul Boğaz Köprüsü’nün Anadolu yakası çıkışı olmasıyla meşhurdur.

Üsküdar ilçesine bağlı olan Altunizade mahallesi, Büyük ve Küçük Çamlıca’yı, Kısıklı’yı, Koşuyolu ve Acıbadem’i, Üsküdar merkez ve sahile bağlayan bir ara geçiş görevide üstlenmiş durumdadır. Avrupa yakasından gelen birçok şehir otobüsü Altunizade durağını yoğun şekilde kullanırlar.

00
Altunizade Ofis Taşıma
000
Altunizade Ev Nakliyesi

2 Yorum

  • AffiliateLabz

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

  • EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF FORMU

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir