Ezel nakliyat firması, Akfırat evden eve nakliyat sektörünün en ileri gelen firmalarından biridir. Sunduğu kaliteli hizmet ve iş ahlakı ile bölgenin en fazla tercih edilen firmalarından biri olan Ezel nakliyat, nakliye sektöründe ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sebebiyle edindiğimiz yer, sektörümüzde Ezel nakliyatı zirveye taşımıştır.

akfırat evden eve nakliyat hizmetleri

Asansörlü Akfırat Evden Eve Nakliyat

Talep etmeniz durumunda eşyalarınızı insan gücüne dayalı klasik yöntemler yerine, modern ve teknolojik taşıma yöntemi olan asansörlü nakliyat hizmetiyle taşıtabilirsiniz. Yerden dairenizin balkon ya da penceresine uzatılan dış cephe asansörleri, oldukça pratik bir taşınma sağlamaktadır.

Daire içerisinde bulunan çalışanlarımız eşyalarınızı asansörün üzerine koyduktan sonra, dış cephe asansörü eşyayı doğrudan nakliye aracına indirir. Nakliye aracı içerisinde bulunan personellerimiz ise asansörden eşyalarınızı alınarak, araç içerisinde düzgün bir şekilde yerleştirme yapar.

Bu yöntem pratik olduğu kadar, aynı zamanda daha sağlıklıdır. Bir daha içerisinde eşya taşınırken oluşan gürültü, asansörlü nakliyat hizmetinde olmaz. Ayrıca bina içindeki asansörler meşgul edilmediği için, komşularınız bu süreçte rahatsız olmayacaktır.

Akfırat Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Akfırat içi olduğu gibi Akfırat şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde de size çözüm ortağı olan Ezel nakliyat, Akfırat içi ve arası şehirler arası nakliyat işleriniz başta olmak üzere, komple ve parça eşya taşımacılığı işlerinizde sorunsuz hizmet vermektedir. Sadece evden eve nakliyat hizmeti değil aynı zamanda Akfırat ofis taşımacılığı ve farklı kurumsal nakliyat işlerinizde de, yanınızda yer alıyoruz.

Sigortalı Akfırat Nakliyat Hizmeti

Eşyalarınızın güvence altında taşınırken, sizin de içinizin rahat olmasını ister misiniz? Öyleyse sizin memnuniyetiniz için, hiçbir ek ücret talep etmeden sigortalı nakliyat hizmetini veren Ezel nakliyat ile tanışarak eşyalarınızı sigorta güvencesi altında taşıtabilirsiniz.

Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce sigortalayarak, olası hasar ve kayıplar için güvence altına alıyoruz. Bugüne kadar hiç rastlamadığımız bir durum olsa da, profesyonel olarak hizmet anlayışıyla, tüm eşyalarınızı sigorta güvencesinde taşımaktayız.

Akfırat evden eve nakliyat firması ihtiyaçlarınızı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla karşılamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF FORMU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir