Akaretler Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ezel nakliyat akaretler semtinde İstanbul ve Türkiye genelinde olduğu gibi profesyonel ekip ve uzman kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir.Sizlere en iyi akaretler evden eve nakliyat hizmeti verebilmek adına bizlere ulaşabilirsiniz.Akaretler’de en iyi firma olarak gösterilen Ezel evden eve nakliyat size kaliteli ve profesyonel çözümler sunuyor.

akaretler evden eve nakliyat firmaları

Asansörlü Akaretler Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz akaretler semtinde 25.kata kadar asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz.Eşyalarınız merdiven yüzü görmeden asansör sistemiyle eşyalarınızı mağazadan yeni alırcasına teslim etmekteyiz.Sizlere bu asansörlü sistem içi herhangi bir bedel yansıtılmayacaktır.

Sigortalı Akaretler evden eve nakliyat

Sigortalı nakliyat hizmeti Ezel nakliyat olarak her taşınmanın güvencesini vermekte kararlıyız.Sizlere sigorta kapsamı dışında hizmet vermemekteyiz.Eşyalarınızın değerinde sigorta yapılmakta olup her eşyanız için güvence vermekteyiz.Eşyalarınız emin ellerde..

akaretler evden eve nakliyat

Akaretler

Akaretler semti İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alır. Semt ismini Akaretler sıra ev grubundan alır. Beşiktaş ve Maçka arasındaki Akaretler sıra ev grubu, Şair Nedim ve Spor Caddelerinin çatal ağzı biçiminde birleştikleri bölgede ve eğimli arazide kurulmuştur. Akaretler, “sıra ev” olarak adlandırılan konut tipinin İstanbul’daki en önemli örneğidir. Yapımına Ocak 1875’te irade-i hümayunla başlanan evlerin mimarı Sarkis Balyan’dır.

Bu evler kira konutu olarak tasarlanmış ve bunlardan elde edilecek gelirle Aziziye Camii’nin yapılması planlanmıştır. Akaretler, 133 konut birimini ihtiva eder. 1992’de Apart-otele dönüştürülmesine karar verilen evlerin restorasyon çalışmaları devam etmektedir.

Etiketler:

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF FORMU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir